Nová vrchní sestra Domova
2. září 2021 Aktuality

Nová vrchní sestra Domova

Posilujeme náš tým a vítáme novou kolegyni. Stále se snažíme zvyšovat naše odborné personální zázemí, a i proto se v nedávné době stala novou členkou našeho týmu Bc. Lenka Němcová.   Lenka je povoláním všeobecná sestra, její odborností je zejména oblast ošetřovatelská péče o křehké seniory, kde našim klientům může nabídnout ucelenou péči související se zdravím a syndromem demence. Její snahou
a hlavním cílem je proces zkvalitňování poskytované péče.   Zároveň se specializuje na týmovou spolupráci, profesní vztahy. Podporuje otevřenou komunikaci s rodinami i širší veřejností. Sama se dál profesně rozvíjí v postgraduálním vzdělávání.

Mgr. Monika Jelínková

sociální pracovnice Domova sv. Aloise, kontaktní pracovnice pobočky ČALS
Tel.: 731 619 754 E-mail: 8hAs1Z2b0evx1~l7VX~wT6f4YanBZd54Ys