Formuláře

Máte zájem využít naše služby? Chcete se na něco zeptat? Získat podrobnější informace?

Pokud jste se rozhodli pro náš Domov, obraťte se prosím na sociální pracovnici, která vám předá užitečné informace popř. si s vámi sjedná osobní schůzku. Rádi Vás uvítáme osobně, pokud si přijdete službu prohlédnout i např. za doprovodu svých blízkých. POZOR - objednejte se předem prosím (tel. 377 310 410, 731 619 754).

Během schůzky vám zodpovíme vše, co Vás bude zajímat ohledně života v Domově, popř. vám ukážeme některé z prostorů v Domově.  Získáte informace o nabízených službách a o úhradě těchto služeb.

Žádost o poskytnutí sociální služby, tiskopis vyjádření ošetřujícího lékaře o zdravotním stavu a dobrovolný souhlas s poskytnutím údajů Krajskému úřadu PK je k dispozici i v recepci Domova každý den do 18,30 hodin. Všechny tři tiskopisy jsou k dispozici  i na těchto webových stránkách, nebo jej zašleme elektronicky popř. poštou.

V případě, že nás chcete kontaktovat telefonicky, máte možnost se spojit přímo se sociální pracovnicí na tel. 377 310 410, ta Vám může zaslat Žádost o poskytování sociální služby včetně příloh elektronicky nebo poštou na vaši adresu.

Poradí vám také, jak si vytisknout Žádost z webových stránek.

Neváhejte nás kontaktovat webovým formulářem.