Novinky

Letní provoz pro poradenství
30. června 2020 Aktuality

Letní provoz pro poradenství

Léto je především o možnostech, jak si odpočinout, nabrat nových sil, užít si slunečních paprsků a krásy přírody kolem nás.
Přejeme vám pohodové prázdniny a dovolené, v Domově budeme poskytovat poradenství v mírně omezeném režimu. Děkujeme vám.

Cvičíme jógu s projektem "Jóga a všímavost pro seniory"
25. června 2020 Aktuality

Cvičíme jógu s projektem "Jóga a všímavost pro seniory"

Jóga je vhodná pro lidi všech věkových kategorií, lidí ve zralém věku i seniorů s demencí. 

17. června 2020 Aktuality

Návštěvy v Domově obnoveny

Aktualizace pravidel v našem Domově. Nedoporučujeme odchody ze zařízení, v případě přání klienta možno domluvit odchod mimo areál s vedoucí sestrou směny, apelujeme však na důsledné dodržování preventivních opatření a předcházení zavlečení nákazy do domova; viz nížeji.  

Zlepšuje se paměť ve spánku?
16. června 2020 Aktuality

Zlepšuje se paměť ve spánku?

Do výzkumného projektu akustické stimulace hledá Národní ústav duševního zdraví v Praze ochotné dobrovolníky s poruchou paměti i bez ní, kteří budou ochotni přijet vícekrát na vyšetření do Klecan u Prahy a zároveň splňují určité podmínky. Více se dozvíte v letáčku.

Pouť sv. Aloise 2020
16. června 2020 Aktuality

Pouť sv. Aloise 2020

Perníková srdce s nápisem Z lásky, Z pouti patří k nejznámějším pouťovým lákadlům. Také jsme si je vyráběli, a i když jsou z papíru a kartonu věřte, že nám dělají radost. Letošní pouťové veselí bylo v našem Domově tradiční. Hudba, zpěv, tanec, balónky a srdce z perníku, koláče a jiné dobroty. Děkujeme panu Šimonovi za krásné písně a hudební náladu, se kterou nás poutí provázel.